Hop til hovedindholdet

Faaborg Sejlklub logo

SailingGarda 2022 - Træningslejr & Stævnecoaching


Dato og tid

Lørdag d. 9. april 2022 kl. 19:00 til Søndag d. 17. april 2022 kl. 19:00

Tilmeldingsfrist

Tirsdag d. 1. februar 2022 kl. 23:30

Sted

Riva del Garda, Via Maroni Giancarlo, 2, 38066 TN Riva del Garda, Italy Riva del Garda
Via Maroni Giancarlo, 2
38066 TN Riva del Garda
Italy

SailingGarda 2022 - Træningslejr & Stævnecoaching


Arrangementsbeskrivelse

VELKOMMEN TIL TILMELDINGEN TIL SAILINGGARDA.DK - DEN DANSKE TRÆNINGSLEJR & STÆVNECOACHING PÅ GARDASØEN I PÅSKEN. 

Følg med på hjemmesiden www.SailingGarda.dk og ikke mindst facebooksiden SAILINGGARDA :-)

Vi glæder os til at se dig og din familie!

Der tilmeldes kun et barn af gangen & det er barnets navn der skal stå som bestiller - men forældrenes email og mobil nr (et mobil nr som man kan træffes på under lejren)

OBS: Trøjerne er små i størrelserne!

Prisen stiger til 3400kr efter 1.dec, så book nu og spar 200kr!

Find vej til arrangementet

Klik for at se et kort med stedets placering hos Google Maps >

Deltagerliste

Navn Sejlklub Sejl nr
Alexander Søndergård Horsens Sejlklub TBA
Alexander Trampe Hellerup 8654
Alfred Pontoppidan Dolleris Faaborg Sejlklub 8467
Alma Hasemann Snekkersten DEN8601
Anton Sommer Hatrup Thurø Sejlklub 8647
Asta Pontoppidan Dolleris Faaborg Sejlklub 8667
Astrid Hedegaard Fredericia DEN 8582
Bjørn Dengsø Kristensen Egå Sejlklub DEN 7869
Carl Thrane Vedbæk DEN 8506
Caroline Grønne Marselisborg 8614
Christian Bak Skive DEN 8632
Christian Blæsbjerg Horsens Sejlklub DEN 8684
Christian Krogslund Sletten Bådeklub 8545
Christina Hellesøe Fredericia Sejlklub DEN 8651
Clara Lysdal Andersen Strib Bådeklub 8573
Conrad Thrane Skovshoved DEN 8476
Emil Frederik Boss Nyby Sletten Sailing Team 8426
Emilie Marie Nouard Hellerup DEN 8712
Erik Futtrup Havemann Vejle DEN 8673
Eske dietz Hellerup DEN 8711
Frederik Hastrup Knudsen Skovshoved Sejlklub 8689
Freja Vintergaard Vedbæk sejlklub 8162
Frida Bjerrum Vedbæk Sejlklub DEN 8618
Frida Elley Schjoldager Vedbæk Sejlklub DEN 8284
Ida Haubjerg Olesen Egå DEN8575
Johan Gundborg Birkerød Sejlklub DEN 8553
Johanna Aare Berger Hellerup DEN 8707
Johan Rosenkjær Nielsen Faaborg sejlklub DEN 7761
Karen Krüger Marselisborg DEN 8592
Karla Petri Riis Sørensen Marselisborg sejlklub DEN8572
Lea Mie Reinholdt Faaborg Sejlklub 8588
Liam Kleineder SYC DEN 8626
Mads Østergaard Snekkersten Skotterup Sejlklub 8176
Magnus Dengsø Kristensen Egå Sejlklub DEN 8423
Magnus Mortensen Kerteminde Sejlklub DEN 8635
Marinus Hjernø Pedersen Egå Sejlklub DEN 8649
Max Cortes Snekkersten Skotterup Sejlklub 8629
Maximus Jørgensen Hellerup DEN 8595
Nikolaj Lund Andersen Egå Sejlklub DEN 8586
Noah Bløcher Faaborg Sejlklub DEN 8672
Safina Linnau Kaløvig Bådelaug 8007
Sebastian Dahlgaard Thurø Sejlklub 8496
Silas Aksglæde Stahl Vedbæk Sejlklub DEN 8671
Sine Dietz Hellerup DEN 8600
Sofia Marie Boeri Sletten Bådeklub DEN 8544
Sofie Krüger Andersen Hellerup TBA
Sofie Vintergaard Vedbæk sejlklub 8361
Summer Jørgensen Hellerup Ukendt
Thilde Lauritsen Marselisborg DEN 8615
Thor Frank Fredericia Sejlklub DEN 8644
Tobias Fossum Rosenbeck Kbl DEN 8505
Troels Bastian Reinholdt Faaborg Sejlklub 8349
Troy Lange Faaborg Sejlklub 8659
Valdemar Skovbjerg Olesen Kolding Sejlklub DEN8457
Victor Anker Schou Kerteminde Sejlklub DEN 8638
Villads Gentsch Faaborg 8454

Deltagerlisten indeholder kun navne på de deltagere, der har givet samtykke til at blive vist på denne side. Der kan derfor være flere deltagere tilmeldt, end der fremgår af listen.

Samlet antal tilmeldte: 61

Kontaktinformationer til arrangør

SailingGarda.dk
Tlf: +45 +4540218909
marianne@winneroptimist.dk

Kontaktinformationer til arrangør

SailingGarda.dk
Tlf: +45 +4540218909
marianne@winneroptimist.dk